Новини та події

???? 1 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей – особливе свято, що нагадує всім нам про важливість захисту їх прав.

???? Зараз, у цей складний період для нашої держави, українські діти стикаються з важкими випробуваннями. Вони позбавлені мирного дитинства, а їхні дні наповнені повітряними тривогами та зовсім недитячими переживаннями.

???? Попри всі труднощі українські діти вражають своєю стійкістю, мужністю та патріотизмом. Вони підтримують наших захисників, продовжують навчатися, розвиватися, займатися творчістю, наукою, спортом та досягати значних успіхів. Їхня сила духу надихає та додає нам впевненості в Перемозі.

???? Наші діти заслуговують на щасливе дитинство у мирній та процвітаючій Україні, у люблячих і щасливих родинах, де панує взаєморозуміння, злагода та турбота. Ми віримо, що невдовзі настане час, коли вони знову будуть безтурботно гратися, а на їхніх обличчях сяятимуть щирі, сонячні усмішки.

???? Центр сімейної медицини Краматорська щиро вітає всіх дітей та їхніх батьків зі святом. Ми разом подолаємо всі труднощі заради нашого спільного майбутнього. Міцного здоров’я, радості та миру вам усім!

 

Центр сімейної медицини №1 м. Краматорська: працюємо з повагою до кожного, з бажанням допомогти!

 

???? Instagram – www.instagram.com/kramfamilycenter1

???? Facebook – www.facebook.com/kramfamilycenter1

???? Viber – cutt.ly/kramfamilycenter1