You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Центр працює з 8.00 до 16.00, в зв'язку з комендантською годиною.

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Подарунок від міжнародної незалежної гуманітарної організації «Лікарі світу».
2020-03-10
28 лютого 2020 року представники міжнародної незалежної гуманітарної організації «Лікарі світу» та Ватуліна Яніна Анатоліївна, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації відвідали Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська.
 
 
Організація подарувала тренажер гінекологічного обстеження керівнику «Асоціації сімейної медицини Донецької області», Власенко Олександру Борисовичу.
 
Тренажер гінекологічного обстеження - симулятор для навчання та тренування обстеження сімейними лікарями та медичними сестрами Донецької області. Це ідеальна платформа для практики обстежень, а також діагностики патології та відхилень.
 

«Лікарі світу» – міжнародна незалежна гуманітарна організація, метою якої є надання медичної допомоги у відповідності з міжнародними стандартами. Невід’ємною частиною їх роботи є зміцнення системи охорони здоров'я та вирішення актуальних проблем, що існують у цій системі. Організація надає медичні послуги незалежно від статі, сексуальної орієнтації, расової та етнічної приналежності, релігії, віку, політичних переконань або правового статусу.