You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Центр працює з 8.00 до 16.00, в зв'язку з комендантською годиною.

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
5 травня святкується Всесвітній день гігієни рук.
2020-05-05

Світова спільнота щорічно 5 травня за підтримки World Health Organization (WHO) відзначає Всесвітній день гігієни рук.

Дата «5.05» обирається не випадково - 5-й день 5-го місяця символізує 5 пальців на кожній руці людини.  Акцент теми даного дня – привернути увагу до важливості поліпшення гігієни рук.

КНП "ЦПМСД №1" КМР

Руки – це один із основних факторів ризику розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів, гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань.  Адже руки людини щоденно торкаються багатьох речей та предметів.

Гігієна рук – є першочерговим засобом та основною умовою для боротьби з інфекціями. Процедура миття  рук з милом допомагає видалити з поверхні шкіри до 90% організмів.

Глава ВООЗ назвав миття рук одним із кращих засобів боротьби з коронавірусом

Як підкреслює глава ВООЗ, - «Одним із найкращих засобів є одне з основоположних: миття рук… Просте миття рук може стати вододілом між життям і смертю, і воно залишається одним з найважливіших заходів  охорони громадського здоров’я для захисту людей, сімей та громад від захворювання COVID-19 і багатьох інших хвороб».

За даними досліджувачів, на руках виявляється декілька мільйонів мікроорганізмів, причому на вологих руках мікроорганізмів більше, ніж на сухих. 

У осіб, які працюють в офісі, на руках більше мікроорганізмів, ніж у осіб, які зайняті фізичним трудом.  Найбільш «брудними" предметами в офісі визнані телефони, в тому числі мобільні, робочі столи, клавіатури та комп'ютерні миші, а також дверні ручки та вимикачі світла.

 

 

КНП "ЦПМСД №1" КМР