You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Центр працює з 8.00 до 16.00, в зв'язку з комендантською годиною.

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Від щирого серця вітаємо Вас зі святом - Днем вишиванки!!!
2020-05-21

Цього року День вишиванки в Україні припадає на 21 травня. У зв’язку з обмежувальними заходами на період поширення коронавірусної інфекції цього року масових заходів проводитися не буде. Проте свято матиме певне тематичне спрямування.  

День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Ідеєю свята є привернення уваги українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного. Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу. 

Вишиванка протягом багатьох століть використовувалася українцями в повсякденному гардеробі, але водночас сприймалася як оберіг – символ міцного здоров'я, краси та щасливої долі. Вважалося, що орнамент вишиванки захищає від недобрих поглядів, невдач та недуг.

Вишиванка – це особлива національна традиція українців. Вона символізує зв’язок поколінь.

У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку. Співробітники нашого Центру також вирішили приєднатися до цього свята.

 

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ!