You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Додаток Мій МедКабінет не працює. Ви можете записатися на прийом до лікаря зателефонувавши в колцентр: 0503570705; 420098 (0626420098 з мобільного). Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 7.00 до 18.00, субота з 7.00 до 14.00. Будь ласка запам'ятайте ці номери телефонів!

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Урочисте відкриття тренінгово-ресурсного центру з підготовки сімейних лікарів та медичних сестер
2021-09-14

Сьогодні Мурат Шахін, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні, відвідав Центр сімейної медицини 1 м. Краматорська, щоб урочисто відкрити тренінгово-ресурсний центр з підготовки сімейних лікарів та медичних сестер.

Центр сімейної медицини є одним із ключових надавачів медичних послуг у Донецькій області, і був обраний як база для регіонального навчального центру.

Саме тут у червні цього року ЮНІСЕФ розпочав пілотний проєкт впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів в Донецькій області. Влітку дві групи медсестер та лікарів з Краматорська, Мар’їнки, Маріуполя, Бахмута, Новогродівки пройшли 10-денний цикл тренінгів щодо організації та проведення домашніх візитів до родин з дітьми від 0 до 3 років. В результаті проєкту очікується, що близько 500 родин з дітьми до 3 років отримають доступ до нової системи патронажу протягом 2021 року.

Обласний тренінгово-ресурсний центр стане освітньою платформою для працівників первинної медичної допомоги та дружнім простором для дітей та їхніх сімей.

Заклад також бере участь у ініційованому ЮНІСЕФ пілотному проєкті з телемедицини. 10 лікарів та медсестер отримали спеціальне обладнання, яке дозволяє проводити дистанційний моніторинг стану здоров’я дітей та їхніх опікунів. Така можливість є надзвичайно актуальної в період пандемії #COVID19.

Тренінгово-ресурсний центр з підготовки сімейних лікарів та медичних сестер "Центр сімейної медицини #1 м. Краматорськ" було відкрито за підтримки Дитячого фонда ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Міністерство охорони здоров'я України

Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew

 

Центр сімейної медицини м.Краматорськ