You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Додаток Мій МедКабінет не працює. Ви можете записатися на прийом до лікаря зателефонувавши в колцентр: 0503570705; 420098 (0626420098 з мобільного). Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 7.00 до 18.00, субота з 7.00 до 14.00. Будь ласка запам'ятайте ці номери телефонів!

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Сьогодні завершився 10-денний тренінг пілотного проекту UNICEF Ukraine
2021-06-18

Сьогодні завершився 10-денний тренінг пілотного проекту UNICEF Ukraine по впровадженню універсально-прогресивної моделі домашніх візитів в Донецькій області (патронажна служба).

На цьому тренінгу навчались 15 медичних сестер та лікарів Центр сімейної медицини 1 м. Краматорська

Теми тренінгу були дуже різноманітними: ранній розвиток дитини та ідентифікація ризиків, навчання та промоція грудного вигодовування, дотримання календаря щеплень, посилення, взаємозв’язків між батьками та дитиною, долучення батька до виховання дитини, ідентифікація соціальних проблем та переадресація кейсу, родинне благополуччя та інші.

Отриманні знання допоможуть патронажній службі в організації та проведенні домашніх візитів до родин з дітьми від 0 до 3 років.

Візити патронажних медсестер за новою програмою матимуть нове більш глибоке змістовне наповнення. Для проведення огляду та комунікації із лікарем, медсестри матимуть необхідне обладнання, включаючи сучасні телемедичні пристрої. Перші патронажні візити за новою програмою розпочнуться відразу після закінчення курсу навчання до кінця червня.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через німецького державний банк розвитку KfW.