You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Центр працює з 8.00 до 16.00, в зв'язку з комендантською годиною.

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
НСЗУ - сімейний лікар та відпустка
2020-06-12

Літо - пора відпусток. Лікареві первинки перш, ніж спокійно насолоджувався відпочинком, варто подбати про пацієнтів, які потребують постійної уваги або прийому “Доступних ліків”. Як саме?

 

Пропонуємо кілька порад від НСЗУ:

 

Плануючи відпустку, зробіть “інвентаризацію” пацієнтів, які мають встановлений діагноз, пов’язаний з серцево-судинними захворюваннями, ревматичними хворобами або бронхіальну астму, цукровий діабет ІІ типу.

Проаналізуйте дату останнього створеного електронного рецепта таким пацієнтам та тривалість призначеного курсу лікування. Запросіть на прийом пацієнтів, у яких закінчуються лікарські засоби, які вони отримали за попереднім електронним рецептом на “Доступні ліки”.

Також існує можливість виписати електронний рецепт дистанційно (телефоном), без особистого прийому пацієнта в медичному закладі. Це актуально в час пандемії. Або якщо пацієнт нещодавно звертався до лікаря за медичною допомогою.

Або, заздалегідь плануючи відпустку, випишіть відразу пацієнтові лікарські засоби в кількості, передбаченій для тримісячного курсу лікування, враховуючи норми відпуску. Дозвіл на тримісячний курс лікування зафіксовано у Правилах виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, затверджених наказом МОЗ №360.

Щодо електронного направлення до вузьких спеціалістів, на діагностику, візуалізацію тощо, то його може створити для пацієнта не лише лікар, який надає первинну медичну допомогу, і про вибір якого пацієнтом подана відповідна декларація, а й інший лікуючий лікар пацієнта, який приймає рішення про таке направлення.

 

Джерело : https://www.facebook.com/nszu.ukr

 

Центр сімейної медицини № 1 м.Краматорська