You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Центр працює з 8.00 до 16.00, в зв'язку з комендантською годиною.

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Привітання з Великоднем від головного лікаря Центру сімейної медицини № 1 м. Краматорська Власенко Олександра Борисовича.
2020-04-20

У ці святкові дні я хочу висловити вдячність всім працівникам нашого Центру за їх відданість, за розуміння та виконання своїх повсякденних обов’язків в умовах щоденного ризику інфікування. 

Особливу вдячність висловлюю мобільній бригаді Центру (лікар Биковський Сергій, медична сестра Зініч Світлана, водій Карпушкін Микола), які виконують огляд та взяття матеріалу від пацієнтів, з підозрою на COVID 19; медичним сестрам, які працюють на фільтр-контролі в кожній амбулаторії, лікарям та медичним сестрам, які чергують в кабінетах огляду інфекційних хворих.

Пацієнти нашого закладу, як і раніше, мають можливість відвідати свого лікаря в амбулаторії, при необхідності бути оглянутими на дому, по призначенню лікаря здати аналізи, зробити ЕКГ, щеплення.

Але це все робиться в умовах попередження ймовірного інфікування коронавірусом. 

Тому на вході в кожну нашу амбулаторію є санітарний пост з медичним працівником, який вимірює температуру, надає маску при її відсутності, вимагає обробити руки дезінфектантом та заповнити скринінгову анкету. При симптомах респіраторної інфекції пацієнт спрямовується в черговий кабінет огляду з підозрою на інфекційні хвороби, де пацієнтів оглядає лікар та медична сестра в ізоляційних костюмах.

Велике прохання до всіх наших пацієнтів: якщо у Вас чи Вашої дитини є ознаки респіраторної інфекції (підвищена температура, кашель, біль в м’язах, слабкість), або був контакт з пацієнтом з ознаками респіраторної інфекції, обов’язково надати цю інформацію при вході в амбулаторію або за телефоном своєму сімейному лікарю, при здійсненні виклику до дому та запису на прийом в амбулаторію. Для захисту як наших пацієнтів, так і медичних працівників, ми мінімізували контакт лікаря та пацієнта, впровадили консультування за телефоном. Якщо виникне необхідність, прийом або виклик будуть здійснені. 

Але лікар та медична сестра обов’язково будуть надавати медичну допомогу в засобах індивідуального захисту.

Хочу висловити вдячність всім небайдужім людям, які допомагають в оснащенні засобами індивідуального захисту (ізоляційні костюми, маски, екрани, окуляри, рукавички) для наших працівників, що дозволяє їм виконувати свої обов’язки захищеними та захищати від ймовірного зараження наших пацієнтів.

Велика подяка благодійному фонду «Наш Краматорськ», особливо Максиму Єфімову та Сергію Смирнову, ТОВ «Анкор-2015» приватним підприємцям міста Краматорська Володимиру Сергієнко (ТОВ «Донмет»), Лілії Кісліциной (Салон меблів «Мірабель»), Ярославу Гавріляку («Світан») та іншим не байдужім людям.

Вітаю всіх з цим світлим святом та бажаю блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — улюблені, веселі  та здорові рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість! 

Бажаю, щоб всі жалі і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя, будьте здорові й щасливі.

головного лікаря Центра сімейної медицини № 1 м.Краматорська Власенко Олександр Борисович

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорськ

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорськ

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорськ

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорськ

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорськ