You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Додаток Мій МедКабінет не працює. Ви можете записатися на прийом до лікаря зателефонувавши в колцентр: 0503570705; 420098 (0626420098 з мобільного). Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 7.00 до 18.00, субота з 7.00 до 14.00. Будь ласка запам'ятайте ці номери телефонів!

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні.
2021-07-16

13-15.07.2021 до КНП "ЦПМСД№1"КМР відбувся менторинговий візит координатору та консультантів проекту PATH з навчанням на робочому місці до Донецької області в рамках реалізації проекту Support TB Control Efforts in Ukraine (Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні). 

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

В ході візиту проведена зустріч з керівництвом закладу, завідувачами амбулаторій та відповідальними фахівцями за впровадження інфекційного контролю. Було відвідано 4 амбулаторії Центру, визначені досягнення та прогалини в організації протитуберкульозних медичних послуг, а саме до активного виявлення випадків, комплексної діагностики, якісного лікування та надання послуг, орієнтованих на потреби пацієнта (організація заходів ІК з ТБ, організація роботи з контактними особами). Проведено обговорення прогресу та бар’єрів у впровадження заходів відповідно Робочого плану розробки та реалізації пілотної моделі «Впровадження інноваційних підходів до вдосконалення виявлення та лікування хворих на ТБ надавачами послуг закладів первинної медичної допомоги Донецької області на основі результатів аналізу виявлених прогалин» на 2020- 2021 роки.

Також було презентовано новітнє обладнання, яке закуплено для тренінгового центру КНП "ЦПМСД№1" КМР  в рамках проекту.

 

Дякуємо партнерам за матеріально-технічну підтримку та надані рекомендації в ході візиту! 

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

 

Сподіваємось на подальшу ефективну спільну працю!