You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Додаток Мій МедКабінет не працює. Ви можете записатися на прийом до лікаря зателефонувавши в колцентр: 0503570705; 420098 (0626420098 з мобільного). Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 7.00 до 18.00, субота з 7.00 до 14.00. Будь ласка запам'ятайте ці номери телефонів!

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
Медики Краматорська на власному прикладі показали, що вакцинація безпечна.
2021-03-15

Добігає кінця робочий тиждень, але мобільна бригада з вакцинації Центр сімейної медицини 1 м. Краматорська не зупиняє вакцинацію від Ковід. 

Сьогодні вакциною AstraZeneca (Covishield) вакцинувалися Олександр Власенко, головний лікар Центр сімейної медицини 1 м. Краматорська, Наталя Воробйова, заступник головного лікаря з медичного обслуговування та найспритніший член мобільної бригади з вакцинації Евгеній Яцура, сімейний лікар.

Ми пишаємося Вами, дякуємо за те, що власним прикладом закликаєте всіх захистити себе від коронавірусної інфекції та її тяжких ускладнень!

Ми знаємо, що вакцинація це добровільний вибір та поважаємо право кожної людини на це. Знаємо, що у всесвітній мережі існує багато різноманітної інформації стосовно вакцинації від ковід.

Але ми всеодно закликаємо вас вакцинуватися, щоб попередити захворювання, особливо його тяжкі форми з летальними наслідками.

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська

 

 

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська