You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Увага! Центр працює з 8.00 до 16.00, в зв'язку з комендантською годиною.

Новини

КНП "ЦПМСД №1" КМР
28 травня - Міжнародний день активних дій за жіноче здоров’я (Міжнародний день здоров’я жінок)
2020-05-28

Міжнародний день активних дій за жіноче здоров’я або Міжнародний день здоров’я жінок відмічається з 1987 року, адже турбота про жінку – впевненість у майбутньому. Здорова жінка є гарантом здоров’я. Здоров’я вважається однією з фундаментальних цінностей людства. Будь-яку проблему зі здоров'ям легше попередити, ніж лікувати. 

Часом хвороба виникає через незалежні від людини обставини: вік, спадковість, екологія, вроджена схильність, збіг обставин. Ігноруючи сигнали нашого організму і перші ознаки порушення його роботи, можливо спровокувати більш важкий перебіг хвороби надалі. Будь-якій пацієнтці не варто забувати про періодичні огляди мамолога, гінеколога або акушерки в оглядовому кабінеті– вони мають бути свідомими, необхідними, бажаними – від цього залежить не тільки здоров’я репродуктивної системи жінки, але і організму в цілому. 

В наш час, коли дуже гостро стоїть проблема раку грудей у жінок, статевих жіночих органів, регулярні профілактичні огляди повинні стати нормою життя абсолютно для кожної жінки!

Основна мета оглядів (навіть якщо вас нічого не турбує) – профілактика онкологічної патології, інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), у тому числі ВІЛ/СНІДу. 

Сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та сімейних пар можливо шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам. Консультування з цих питань проводять як сімейні лікарі, так і акушери-гінекологи.

Милі наші жінки, не ухиляйтесь від профілактичних оглядів. В оглядових кабінетах Центру сімейної медицини № 1 м. Краматорська працюють досвідчені акушерки, які пройшли стажування в онкологічному диспансері. Вони завжди допоможуть вам.

Центр сімейної медицини № 1 м. Краматорська нагадує про те, що правильний догляд за собою і своїм здоров’ям, здоровий спосіб життя, своєчасне проходження профілактичних оглядів – запорука міцного здоров’я та бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці. Сучасна медицина та тенденція зростання в суспільстві свідомого прийняття здорового способу життя сприяють підвищенню тривалості життя, покращенню його якості!

 

Центр сімейної медицини № 1 м.Краматорська